آموزشگاه موسیقی در اصفهان   آهنگ زیبا شب یلدا سنتی   دستگاه بلوک زنی اتوماتیک   قیمت دیگ بخار

بهترین آهنگ های خارجی برای تقویت زبان انگلیسی

بهترین آهنگ های خارجی برای تقویت زبان انگلیسی

يکي از بهترين راه‌هاي يادگيري وتقويت زبان انگليسي، استفاده از آهنگ‌هاي خارجي است. با کمک آهنگ‌هاي انگليسي زبان مي‌توان دايره لغات، گرامر، اسپيکينگ، ليسنينگ، ريدينگ و رايتينگ را تقويت کرد. کلاس آموزش آواز سنتی در تهران

البته به غير از گوش دادن به موسيقي، روش‌هاي جذاب ديگري نيز براي تقويت زبان وجود دارد. مانند استفاده از بهترين اپليکيشن‌هاي آموزش زبان يا استفاده از دوره‌هاي آنلاين و رايگان سايت يودمي. با اين حال، در اين مطلب تمرکزمان بر بهترين آهنگ‌ها براي تقويت زبان است و مجموعه‌اي از بهترين ترانه‌ها و آهنگ‌هاي، ساده، شاد، عاشقانه و ملايم را به شما معرفي مي‌کنيم.

البته بايد بدانيد صرفا گوش کردن به آهنگ نمي تواند زبان شما را تقويت کند. براي آن که بتوانيد از آهنگ براي يادگيري زبان استفاده کنيد، بايد آهنگ‌هاي مناسبي انتخاب کنيد. همچنين گوش دادن به آهنگ‌هاي بهترين خواننده‌ها نيز به يادگيري و تقويت زبان کمک مي‌کند.

آهنگ‌هاي شاد خارجي مناسب يادگيري و تقويت زبان انگليسي
1- تقويت زبان با آهنگ شاد Dangerous ساخت David Guetta

آقاي David Guetta يکي از معروف‌ترين DJها و آهنگ‌سازان دنياست که در فرانسه به دنيا آمده و با خوانندگان زيادي همکاري داشته است. آموزشگاه موسیقی در اصفهان

آهنگ Dangerous ريتم بسيار شادي دارد و کلمات و عبارت‌هاي جديد مختلفي را بيان مي‌کند که براي زبان‌آموزان سطح مبتدي و متوسط بسيار مناسب هستند. يکي ديگر از خوبي‌هاي اين آهنگ شاد اين است که زبان‌آموزان را با تلفظ صحيح کلمه Dangerous آشنا مي‌کند. اکثر زبان‌آموزان ايراني با تلفظ اين کلمه مشکل دارند ولي قول مي‌دهيم بعد از گوش کردن اين آهنگ، ديگر هيچ‌گاه تلفظ درست آن را فراموش نخواهيد کرد.

2- تقويت زبان با آهنگ شاد From Zero to Hero با صداي خواننده معروف Sarah Connor

خانم Sarah Connor يکي از خوانندگان زن معروف آلماني است که در سراسر جهان محبوبيت زيادي دارد. اين ترانه براي فيلم انيميشني Robots خوانده شده و ريتم بسيار شاد و دلچسبي دارد. داستان متن اين آهنگ شبيه به ماجراي خود فيلم است که در آن شخصيت زيردست داستان، به قهرماني تبديل مي‌شود و با غلبه بر مشکلات مختلف، نهايتاً دختر محبوب خود را به دست مي‌آورد. کلاس خوانندگی در اصفهان

ريتم شاد و به ياد ماندني اين آهنگ، آن را به گزينه‌اي ايده‌آل براي تقويت زبان انگليسي و به ويژه تقويت ليسنينگ تبديل کرده است. کلمه‌ها و عبارت‌هاي اين شعر با يکديگر هم‌وزن هستند و از زبان غيررسمي در آن استفاده شده. از آنجايي که خواننده، شعر را با سرعت بالايي مي‌خواند، اين آهنگ براي زبان‌آموزان سطح متوسط و پيشرفته مناسب و خوب است.

3- تقويت زبان با آهنگ شاد Wherever I Go کاري از گروه معروف One Republic

گروه OneRepublic يکي از گروه‌هاي خارجي معروف است که از پنج نفر تشکيل شده و از سال 2015 تا به امروز شهرت زيادي کسب کرده‌اند.


4- تقويت زبان با آهنگ شاد One Love با صداي گروه معروف Blue

گروه Blue يکي از معروف‌ترين گروه‌هاي خارجي دهه گذشته است که موفقيت بسيار زيادي به دست آورد ولي در سال‌هاي اخير کمتر در مورد آن‌ها شنيده‌ايم. آهنگ One Love اين گروه جزو اولين آهنگ‌هايي است که آن‌ها را به شهرت رساند و بسيار مورد توجه همه قرار گرفت.

اين آهنگ شاد، متن ساده و رواني دارد ولي از آنجايي که لحني غيررسمي دارد، براي زبان آموزان مبتدي مناسب نيست و آن را زبان‌اموزان پيشرفته توصيه مي‌کنيم.

5- تقويت زبان با آهنگ شاد Rockabye کاري از گروه Clean Bandit

موضوع آهنگ Rockabye درباره مادراني است که به تنهايي فرزندان خود را بزرگ مي‌کنند و نشان دهنده تلاش و از خودگذشتگي مادران در اين مسير است. شايد فکر کنيد اين آهنگ غمناک باشد، چرا که به مشکلات و سختي‌هاي مادران تنها مي‌پردازد. ولي بايد بگوييم بر خلاف تصورتان آهنگ Rockabye ريتم بسيار شاد و جذابي دارد و به مادران تنها کمک مي‌کند با اميدواري بيشتري اين مسير را طي کنند.

کلمه‌ها و عبارت‌هاي کاربردي زيادي در اين آهنگ وجود دارد و براي زبان آموزان سطح متوسط مناسب هستند.

6- تقويت زبان با آهنگ شاد Lash Out کاري از خواننده معروف Alice Merton

ريتم شاد و جذابي که آهنگ Lash Out دارد، زبان‌آموزان را ترغيب مي‌کند که با انگيزه و اشتياق زيادي اين آهنگ را چندين و چند بار گوش دهند. همين باعث تقويت زبان آن‌ها مي‌شود. عبارات به کار رفته در اين آهنگ براي زبان‌آموزان سطح متوسط مناسب هستند. سرعت خواندن Alice Merton در آهنگ Lash Out متوسط است به همين خاطر زبان‌آموزان به راحتي مي‌توانند متن آهنگ را حفظ کنند و با خواننده همراهي کنند.

آهنگ‌هاي ساده و آرام خارجي مناسب يادگيري و تقويت زبان انگليسي به همراه ترجمه فارسي متن

در ادامه چند آهنگ ساده و ملايم خارجي ارائه مي‌کنيم که پيچيدگي بياني زيادي ندارد و کلمه‌ها را تماماً و به درستي ادا مي‌کنند. اگر به فکر تقويت اسپيکينگ يا تقويت ليسنينگ خود هستيد، حتما متن اين آهنگ‌ها را دانلود کنيد، حفظ کنيد و همراه با خواننده آن‌ها را بخوانيد.

1- تقويت زبان انگليسي با ترانه ملايم و زيباي Ain’t No Reason با صداي Brett Dennen

آقاي Brett Dennen يکي از خواننده‌هاي معروف آمريکايي است که از سال 2004 فعاليت حرفه‌اي خود را شروع کرده و آهنگ‌هاي بسيار زيبايي مي‌خواند. او در اين آهنگ بسيار ملايم و ساده، که سال 2013 منتشر شده، از شرايط دنيا گلايه مي‌کند و عشق راه چاره تمام مشکلات انسان‌ها مي‌داند.

اين ترانه براي زبان‌آموزان سطح مبتدي و متوسط بسيار مناسب و خوب است زيرا بسيار روان و آرام صحبت مي‌کند و همچنين کلمه‌ها و عبارت‌هاي ساده و آساني را به کار مي‌برد و بنابراين از لحاظ زباني در حد سختي متوسط به حساب مي‌آيد.

2- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ معروف Jenny of Oldstones کاري از گروه Florence and the Machine

اگر اهل تماشاي سريال معروف بازي تاج‌وتخت باشيد، بدون شک اين آهنگ بسيار تکان‌دهنده و اثرگذار را شنيده‌ايد. اين ترانه، داستان يکي از شخصيت‌هاي دنياي خيالي اين سريال به نام Jenny است. او رعيتي اهل شهر Oldstones بود که شاهزاده‌اي به او علاقه‌مند مي‌شود و براي ازدواج با Jenny از حق خود براي رسيدن به پادشاهي مي‌گذرد. گروه انگليسي Florence and the Machine اين آهنگ را در نهايت زيبايي اجرا کرده‌اند.

از لحاظ کلمه‌ها و عبارت‌هايي که در متن شعر به کار مي‌روند، اين ترانه ساده است و براي زبان‌آموزان مبتدي و متوسط ايده‌آل به حساب مي‌آيد زيرا خواننده تمام کلمه‌ها را کامل و درست ادا مي‌کند. توصيه مي‌کنيم اين شعر را دانلود و حفظ کنيد و همراه با آن بخوانيد تا هم اسپيکينگ و ليسنينگ خود را تقويت کنيد و هم لهجه بهتري داشته باشيد.

3- تقويت زبان انگليسي با ترانه ملايم و آرام If Everyone Cared از گروه معروف Nickelback

گروه Nickelback يک گروه راک کانادايي معروف است که سابقه بيش از 20 سال فعاليت دارد و در اين مدت آهنگ‌ها و آلبوم‌هاي محبوب متعددي را روانه بازار کرده‌اند.

آهنگ If Everyone Cared ريتم بسيار آرام و زيبايي دارد که با نواختن پيانو آغاز مي‌شود. کلمه‌ها و عبارت‌هايي که در متن اين شعر به کار رفته‌اند در حد آسان تا متوسط هستند و خواننده تمام آن‌ها را کامل ادا مي‌کند بنابراين اين آهنگ براي زبان‌آموزان سطح متوسط مناسب و خوب است.

4- آهنگ ملايم The moon is shining براي تقويت زبان انگليسي

آهنگThe moon is shining در سال 2013 توسط گروه بلکمورز نايت (Blackmore’s Night) اجرا شده‌است. بلکمورز نايت، گروه بريتانيايي/آمريکايي سبک فولکراک است که درسال ????فعاليت خود را آغاز کرد. Ritchie Blackmore و Candice Night دو عضو اصلي اين گروه را تشکيل مي‌دهند. آن‌ها تا کنون 9 آلبوم استوديويي منتشر کرده‌اند.

آهنگ The moon is shining ريتم آرام، ملايم و زيبايي دارد و کلمه‌ها و عبارت‌هاي ساده‌اي نيز در آن به کار رفته‌اند، به همين خاطر زبان آموزان سطوح مبتدي و متوسط به خوبي مي‌توانند از آن براي تقويت زبان انگليسي‌شان استفاده کنند.

همين حالا اين آهنگ را دانلود کنيد، متن آن را حفظ کنيد و با خواننده همراهي کنيد تا بتوانيد علاوه بر تقويت ليسنينگ، اسپيکينگ‌تان را بهبود ببخشيد و به لهجه بهتري نيز دست پيدا کنيد.

5- تقويت زبان با آهنگ ملايم و آرام Tip of the Tongue کاري از گروه The Donnis Trio

آهنگ Tip of the Tongue در سال 2007 منتشر شد. ملودي اين آهنگ بسيار آرام و دلنشين است و زبان‌آموزان مي‌توانند به خوبي از آن براي تقويت زبان انگليسي‌شان استفاده کنند. عبارات به کار رفته در آهنگ Tip of the Tongue براي زبان‌آموزان سطح متوسط مناسب هستند. پس بهتر است زبان‌آموزان چند بار به متن آهنگ گوش دهند، آن را به خاطر بسپارند و با خواننده همراهي کنند تا به خوبي ليسنينگ و اسپيکينگ خود را تقويت کنند. خواننده نيز کلمات اين آهنگ را بسيار آرام بيان مي‌کند پس فرد به راحتي مي‌تواند متوجه آن‌ها شود و معني‌شان را درک کند.

6- تقويت زبان انگليسي با آهنگ آرام و ملايم Rivers کاري از گروه معروف هلندي به نام Epica

يکي از آهنگ‌هاي پرطرفدار گروه اپيکا، آهنگ Rivers است که ريتمي ملايم و بسيار آرام دارد، به همين خاطر زبان‌آموزان سطوح مبتدي تا متوسط مي‌توانند از آن براي تقويت زبان انگليسي‌شان استفاده کنند. عبارات به کار رفته در متن اين آهنگ پيچيده نيستند، پس زبان‌آموزان مي‌توانند متن آهنگ را به راحتي حفظ کنند، با خواننده همراهي کنند و زبان‌شان را تقويت کنند. همچنين آن‌ها با يادگيري واژه‌هاي آهنگ Rivers مي‌توانند دايره لغات‌شان را گسترش دهند و کلماتي کاربردي ياد بگيرند.3

آهنگ‌هاي عاشقانه خارجي مناسب يادگيري و تقويت زبان انگليسي به همراه ترجمه فارسي متن
1- تقويت زبان با آهنگ عاشقانه Europe’s Skies با صداي Alexander Rybak

آقاي Alexander Rybak يکي از خواننده‌هاي خارجي است که کمتر شناخته شده. او شهروند نروژ به حساب مي‌آيد ولي اصالت بلاروسي دارد. او علاوه براي صداي خوب خود، توانايي زيادي در ويولن و پيانو دارد و ترانه‌هاي عاشقانه شاد زيادي خوانده است. الکساندر براي اولين بار با آهنگ «داستان پريان» معروف شد. آهنگ Europe’s Skies ريتم بسيار آرامش‌بخشي دارد که با نواختن ويولن آغاز مي‌شود. کلمه‌ها و عبارت‌هايي که در متن اين شعر به کار رفته‌اند در حد آسان و متوسط هستند و خواننده تمام آن‌ها را کامل ادا مي‌کند بنابراين اين آهنگ براي زبان‌آموزان سطح مبتدي و متوسط مناسب است.

اين آهنگ را دانلود حفظ کنيد و همراه با آن بخوانيد. بدون شک از يادگيري زبان با کمک اين آهنگ لذت زيادي خواهيد برد. همچنين، ترجمه فارسي اين آهنگ شاد عاشقانه، اختصاصي سايت آقاي مترجم است اگر دوست داريد متن کامل آهنگ را به همراه ترجمه فارسي کامل آن مطالعه کنيد، روي دکمه «متن و ترجمه» کليک کنيد

2- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ How to Save a Life با صداي بازيگران سريال Grey’s Anatomy

آهنگ «چطور جان کسي را نجات دهيم» يک ترانه شاد و جذاب مربوط به فصل ششم سريال پزشکي «آناتومي گري» است و هر قسمتي از آن را يکي از بازيگران اين سريال مي‌خواند. اگر اهل سريال ديدن هستيد، حتما آناتومي گري را ببينيد تا هم از ديدن داستان‌هاي عاشقانه و خنده‌دار آن لذت ببريد و هم آهنگ‌هاي متعدد ديگري را در حين تماشاي اين سريال گوش دهيد.

داستان آهنگ عاشقانه است و مربوط به زوجي است که با هم به اختلاف خورده‌اند و اکنون مي‌خواهند مشکلاتشان را رفع کنند.

اين آهنگ را دانلود حفظ کنيد و همراه با آن بخوانيد. بدون شک از يادگيري زبان با کمک اين آهنگ لذت زيادي خواهيد برد. همچنين، ترجمه فارسي اين آهنگ شاد، اختصاصي سايت آقاي مترجم است اگر دوست داريد متن کامل آهنگ را به همراه ترجمه فارسي کامل آن مطالعه کنيد، روي دکمه «متن و ترجمه» کليک کنيد

3- آهنگ عاشقانه October and April کاري از گروه The Rasmus

آهنگ «اکتبر و آوريل» يکي از شاهکارهاي گروه فنلاندي The Rasmus است که خانم آنت اولزون خواننده سابق گروه Nightwish (يکي ديگر از گروه‌هاي معروف فنلاندي) در اين ترانه آن‌ها را همراه مي‌کند.

تقويت ليسنينگ با استفاده از آهنگ‌هاي انگليسي

يکي از مزاياي گوش کردن به آهنگ‌هاي انگليسي اين است که مي‌توانيد ليسنينگ خود را تقويت کنيد البته بايد دقت داشته باشيد که آهنگ مناسب سطح خود را انتخاب کنيد تا بتوانيد بهترين نتيجه را به دست آوريد. در ادامه، گلچيني از آهنگ‌هاي خارجي انگليسي براي تقويت ليسنينگ معرفي مي‌کنيم که در سه سطح مبتدي، متوسط و پيشرفته دسته‌بندي شده‌اند. همچنين مي‌توانيد اين آهنگ‌ها را به رايگان دانلود کنيد.

آهنگ‌هاي ساده براي تقويت ليسينينگ زبان‌آموزان مبتدي
1- يادگيري زبان با آهنگ And I love her از گروه بيتلز

بيتلز يک گروه راک انگليسي است. پس اگر مي‌خواهيد لهجه بريتانيايي (بريتيش) خود را تقويت کنيد، به آهنگ‌هاي راک اين گروه گوش دهيد. بيتلز پرفروش‌ترين و بزرگترين گروه موسيقي در جهان است. آهنگ and I love her يکي از اهنگ‌هاي جذاب و پرطرفدار اين گروه است. به دليل ريتم آرام آهنگ به‌راحتي مي‌توانيد متوجه کلمه‌هاي آن شويد و خواننده را همراهي کنيد.

2- I heard it through the grapevine از ماروين گي

ماروين گي يک خواننده آمريکايي است. اشعار آهنگ هاي او مفهوم هاي عميق و زيبايي دارند، به همين دليل براي حفظ کردن و هم خواني با خواننده جذاب هستند.

3- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Only you از سلنا گومز

در ميان ليست آهنگ هاي مناسب براي يادگيري زبان انگليسي، جاي آهنگي از سلنا گومز براي طرفداران او خالي بود. آهنگ only you را اولين بار يک خواننده بريتانيايي به نام وينس کلارک اجرا کرد، پس از آن بازخواني هاي فراواني از آن شد. يکي از اين بازخواني ها آهنگ سلنا گومز است که در سال 2017 منتشر شده است.

4- Every breath you take از گروه پليس

اين گروه راک انگليسي (پليس) براي تقويت لهجه بريتانيايي به شما کمک مي‌کنند. تک آهنگ every breath you take پرطرفدارترين آهنگ سال 1983 در تمام کشورهاي انگليسي زبان شناخته‌شد. در بيست‌وششمين مراسم جايزه گرمي نامزد بهترين آهنگ سال، بهترين آهنگ پاپ و بهترين ضبطِ سال شد. ريتم آرام اين آهنگ تشخيص صحيح کلمه ها را ساده مي‌کند.

5- Can’t stop the feeling از جاستين تيمبرليک

جاستين تيمبرليک يک خواننده پاپ آمريکايي است. آهنگ can’t stop the feeling نامزد بهترين آهنگ سال جايزه گرمي شد. اين آهنگ جزو آهنگ‌هاي محبوب اپل شناخته مي‌شود. در هفته اول انتشار بيش از 370هزار دانلود از سراسر دنيا داشت.

1- Always on my mind از الويس پريسلي

پريسلي از موفق‌ترين خوانندگان قرن بيستم آمريکا است. بسياري از آهنگ‌هاي او در صدر فهرست پرفروش‌ترين‌ها قرار دارد. الويس پريسلي دارنده لقب سلطان راک اند رول است. براي تقويت لهجه آمريکايي خود مي‌توانيد به آهنگ‌هاي الويس پريسلي گوش دهيد. آهنگ always on my mind يک آهنگ کانتري است. اصل آهنگ را خواننده ديگري خوانده‌است اما بازخواني‌هاي فراواني از روي آن انجام شده‌است. نسخه‌اي که الويس پريسلي خوانده يکي از بهترين ورژن‌هاي اين آهنگ است.

2- يادگيري زبان با آهنگ The lazy song از برونو مارس

برونو مارس يک خواننده آمريکايي است. آهنگ the lazy song يکي از آهنگ هاي اولين آلبوم رسمي است که برونو مارس در سال 2010 منتشر کرد. اين آهنگ يکي از پرفروش ترين آهنگ هاي سال 2010 در سراسر جهان بود. مارس اين آهنگ را براي تنبل ها خوانده است! اگر تنبل هستيد با اين آهنگ انگليسي را ياد بگيريد!

3- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Shape of you از اد شيرن

اد شيرن يک خواننده انگليسي است که مي تواند به تقويت لهجه بريتيش شما کمک کند! آهنگ shape of you در 44 کشور آهنگ محبوب شناخته شد. اين آهنگ پاپ بهترين آهنگ سال در شصتمين دوره جايزه گرمي شد. همچنين بهعنوان بهترين آهنگ سال 2017 در انگلستان انتخاب شد.

4- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ What about us از پينک

پينک يک خواننده آمريکايي است. آهنگ what about us يکي از آهنگ‌هاي محبوب در سراسر دنياست. اين آهنگ نامزد بهترين آهنگ پاپ در شصتمين جايزه گرمي بود.

5- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Praying از کشا

کشا يک خواننده آمريکايي است. نخستين تک آهنگ وي در سال ???? منتشر شد و توانست در ميان ?? کشور جهان رتبه اول پرفروش‌ترين ترانه هفته را کسب نمايد. آهنگ praying کشا يکي از نامزدهاي بهترين آهنگ پاپ در شصتمين جايزه گرمي بود.

آهنگ‌هاي خارجي انگليسي معروف براي تقويت ليسنينگ براي زبان‌آموزهاي پيشرفته

1- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ ABC از جکسون فايو

گروه جکسون فايو که بعدها نام خود را به جکسونز تغيير دادند از بزرگترين پديده‌هاي موسيقي دهه 70 ميلادي در آمريکا به شمار مي‌روند. آلبوم‌هاي اين گروه جزو پرفروش‌ترين آلبوم‌ها است. براي تقويت لهجه آمريکايي خود مي‌توانيد به آهنگ‌هاي گروه جکسون فايو گوش دهيد. آهنگ ABC اين گروه از اولين آهنگ‌هاي منتشرشده آن‌ها بود. اين آهنگ به مدت يک ماه در صدر آهنگ‌هاي پرطرفدار زمان خود بود.

2- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Formation از بيانسه

بيانسه يک خواننده آمريکايي و از خوانندگان پرفروش تاريخ موسيقي است. آهنگ formation يکي از آهنگ‌هاي ششمين آلبوم بيانسه است. اين آهنگ محبوب‌ترين آهنگ جستجوگر گوگل در سال 2016 شناخته شده‌است. Formation نامزد عنوان بهترين آهنگ سال جايزه گرمي نيز شده‌است. اين آهنگ انديشه‌هاي سياسي مستحکمي در نشان دادن نقش مثبت سياه‌پوستان آمريکايي دنبال مي‌کند.

3- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Here از آليسيا کارا

اگر قصد آشنايي با فرهنگ و لهجه کانادايي را داريد، آليسيا کارا اين‌جاست تا به شما کمک کند! آهنگ here برعکس بسياري ديگر از آهنگ‌ها يک شروع جنجالي نداشت، بلکه آرام آرام ديده و شنيده شد و سيري صعودي به سمت صدر فهرست آهنگ‌هاي محبوب را پيمود.

4- يادگيري زبان انگليسي با آهنگ Malibu از مايلي سايرس

مايلي سايرس يک خواننده آمريکايي است. سرعت خواندن آهنگ milabu به گونه اي است که به راحتي ميتوانيد آن را ياد بگيريد و با خواننده بخوانيد.

5- Chained to the rhythm از کيتي پري

کيتي پري يک خواننده آمريکايي است. آهنگ Chained to the Rhythm کيتي پري يک آهنگ پرانرژي است که در پنجاه ونهمين دوره جايزه گرمي، جايزه بهترين آهنگ بريتانيا در سال 2017 و جايزه iHeartRadio به صورت زنده اجرا شد.

آهنگ های خارجی برای تقویت زبان انگلیسی

Top